Nabídka práce > Přepážkový pracovník Generali České pojišťovny

Přepážkový pracovník Generali České pojišťovny

Náplň práce

• Domlouvá a realizuje schůzky s novými i stávajícími klienty v pojišťovací kanceláři
• Vyřizuje servisní požadavky příchozím klientům
• Aktivně nabízí produkty a služby Generali České pojišťovny a partnerských společností
• Uzavírá smlouvy a zpracovává s tím spojenou administrativu
• Pomáhá našim klientům v situacích, které život přináší, je spolehlivým celoživotním partnerem
pro oblast finančního zajištění

Požadavky

• Má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
• Rád komunikuje, zodpovědně přistupuje k práci a k jednání s klienty
• Je samostatný, aktivní, má zdravé sebevědomí
• Chce se učit novým věcem, protože každý klient potřebuje něco jiného

Nabízíme

• Vícesložkové odměňování (fix + provize + bonusy + odměna za svěřené klienty)
• Pracovní dobu, kterou si přizpůsobujete svým potřebám
• Profesionální zaškolení, díky kterému se stane odborníkem ve světě financí
• Bezplatné zajištění potřebných zákonných certifikací
• Skvělý kolektiv a praktickou pomoc manažera nejen při zaškolení

Informace o pozici

  • Generali Česká pojišťovna
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština
  • Plat: 25000 - 40000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Volná pracovní doba
  • Místo pracoviště: Louny