Nabídka práce > Servisní technik - Boskovice

Servisní technik - Boskovice

Náplň práce

servisní práce a opravy (záruční i pozáruční) na průmyslových pecích v provozech zákazníků
komunikace se zákazníkem při řešení technických problémů
sjednávání termínu servisních zásahů se zákazníkem
spolupráce s odpovědným pracovníkem určeným k přípravě servisní akce (časový plán, technické zabezpečení - jeřáby, odsavače, odpady, transporty ...)
v případě potřeby konzultace technického řešení s ostatními odděleními
účast na průběhu zkoušek zařízení na montážní hale, seznámení se s jejich průběhem a výsledky
účast na demontážích zařízení, označení a balení
po ukončení servisního zásahu vypracovat a předat servisní zprávu nebo inspekční protokol a předávací protokol

Požadavky

SŠ vzdělání ideálně technického zaměření
zkoušku o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle Vyhlášky 50/1978 Sb., §6
manuální zručnost
komunikativní znalost AJ nebo NJ
orientaci ve výkresové dokumentaci
odpovědnost za zabezpečení a realizaci servisní akce podle požadavků zákazníka a technické dokumentace
odpovědnost za dodržení požadované kvality a stanovených termínů servisní akce
reprezentaci společnosti jak svým vystupováním tak i odpovídajícím vybavením
pečlivost a zodpovědnost, ochotu cestovat

Nabízíme

práci pro tradiční ale zároveň velmi inovativní značku
moderní pracovní prostředí
5 dnů dovolené navíc
den placeného volna po očkování vakcínou proti COVID-19
hrazené očkování proti chřipce
jednosměnný provoz
příspěvek na stravování
možnost příspěvku na penzijního připojištění
možnost osobního a profesního růstu, zvyšování odborné a jazykové kvalifikace

Informace o pozici

  • JUNKER Industrial Equipment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - výhodou, NJ - výhodou
  • Plat: 25-35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 dnů dovolené navíc, příspěvek na stravování, de placeného volna po očkování vakcínou proti COVID-19, hrazené očkování proti chřipce, jednosměnný provoz, možnost příspěvku na penzijní připojištění, možnost osobního i profesního růstu, zvyšování odbo
  • Vhodné pro: muž
  • Místo pracoviště: Boskovice