Nabídka práce > Garanční technik

Garanční technik

Náplň práce

• řešení garancí nákladních vozidel a autobusů,
• komunikace s klienty a spolupráce s importérem,
• technické poradenství, řešení záruční opravy,
• tvorba dokumentace související s externími a interními zakázkami
• komunikace s kolegy v rámci společnosti
• správa dat v systému HELIOS Orange

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání (strojírenského/technického směru)
• komunikativní znalost angličtiny /nebo němčiny výhodou
• MS OFFICE – znalost aplikace EXCEL
• Orientace na trhu náhradních autodílů
• Praxe na podobné pozici výhodou

Nabízíme

• zajímavou práci v zázemí velké společnosti
• fixní plat plus motivující finanční ohodnocení
• možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
• systém zajímavých zaměstnaneckých výhod
• dovolená 25 dní
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
• místem výkonu práce Zlín, tř. Tomáše Bati 283
• nástup ihned

Informace o pozici

  • ZLINER s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Technické profese, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 30.000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, dotované stravování, rekreační zařízení, zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
  • Místo pracoviště: třída Tomáše Bati 283, 761 12 Zlín