Nabídka práce > operátor on-line

operátor on-line

Náplň práce

Chcete mít svoji práci"doslova"jako" poslání?
Vidíte smysl v činnosti, někohomu pomáhat?
Většina lidí v produktivní věku tráví osm hodin denně v zaměstnání.
To není málo. Práce nám zabírá velkou část dne, proto je důležité v ní najít smysl a radost. Máte to taky tak nebo???
Setrváte v dosavadním zaměstnání, ačkoliv víte, že tudy cesta nevede? Nemusíte hned měnit práci, zkuste si přivydělat a potom uvidíte.
Vaše tělo je odrazem toho, jak se cítíte uvnitř.

Co Vám vlastně nabízím?
Práci, která Vás bude bavit, motivovat, budete lidem pomáhat a ještě za to dostanete velmi dobře zaplaceno. Lidem, kteří o pomoc stojí.
Budete se starat o lepší zdraví lidí, pomáhat jim s jejich zdravotními problémy, poskytovat trvalý servis.
Být zdravý a finančně nezávislý to je naše VIZE.
Nemáte zkušenosti - nevadí. Vše je pro vás připraveno.
A zda se ptáte jestli něco prodávám? NE
Tohle je nastavené tak, aby všem, co se k nám připojí to, jen pomohlo.
Učiňte ten první krok směrem k lepšímu ještě dnes a kontaktujte mě.
Pište do SZ nebo na email.
len.mikulcova@seznam.cz

Požadavky

komunikativnost, táhnout za jeden provaz, pracujeme v týmu, pozitivní myšlení, trpělivost

Nabízíme

Získáte naprostou časovou flexibilitu, příjmy v neomezené výši a svobodu, kterou vám nic na světě nenahradí.
Provize, meziprovize, slevy, bonusy a jiné

Informace o pozici

  • Online Příjem
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: dle dohody
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: aktivní a pasivní příjem, slevy, bonusy
  • Vhodné pro: všechny
  • Místo pracoviště: on-line