Nabídka práce > Montér dřevostaveb z velkoformátových panelů BOEKO

Montér dřevostaveb z velkoformátových panelů BOEKO

Náplň práce

Výroba a montáž dřevostaveb z velkoformátových panelů BOEKO a veškeré doplňkové práce na stavbě.

Požadavky

Ochota učit se novým postupům a loajalita (krok za krokem Vás naučíme)
Dobrý zdravotní stav

Nabízíme

Převážně práce na hale s výjezdy na montáže
Férové jednání
Přátelský kolektiv
Zázemí menšího kolektivu perspektivní firmy s luxusním produktem
Po zapracování, možnost motivačního příspěvku
Nabízíme ubytování za příjemnou cenu

Další informace

Nemáte obě ruce levé, práce Vás baví, napište nám, nebo zavolejte!
Nemáme žádné předsudky, vše Vás naučíme!

Ozvěte se nám, tato firma má budoucnost.

Informace o pozici

  • GANSA-STAVBY s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 23 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme ubytování za sníženou cenu
  • Vhodné pro: Kohokoliv
  • Místo pracoviště: Ostrava