Nabídka práce > Dopravní policista/ka Praha západ Policie ČR, Náborový příspěvek 150.00,- Kč

Dopravní policista/ka Praha západ Policie ČR, Náborový příspěvek 150.00,- Kč

Náplň práce

● výkon služby v moderních dopravních prostředcích s technickým vybavením pro práci dopravní služby
● výkon služby na úseku kontroly vnitrostátní, ale i zahraniční nákladní a autobusové dopravy za využití speciální techniky
● kontroly řidičů za využití nejmodernější techniky ke zjišťování rychlosti vozidel v barevném, ale i civilním provedení
● šetření dopravních nehod a podílení se na objasňování závažných následků takových nehod za využití moderní techniky pro její zpracování a moderního vozového parku

Požadavky

● občanství České republiky
● věk min. 18 let
● bezúhonnost
● min. středoškolské vzdělání zakončené maturitou
● dobrá fyzická, osobnostní a zdravotní způsobilost

Nabízíme

Zajímavá, stabilní a perspektivní práce příslušníka DOPRAVNÍ POLICIE ČR v regionu Praha západ se sídlem organizace Zborovská, Praha 5. Široké uplatnění v rámci organizace, kariérní růst, možnosti studia VŠ při zaměstnání, mladý kolektiv, jistota stabilního příjmu.

Možnost výkonu práce na motocyklu BMW, délka pracovní doby 37,5 hod/týden, 12 nebo 24 hodinové služby,

Mzdové ohodnocení: příjem při nástupu 26.420,-Kč. Po ukončení Základní odborné přípravy (po 10. měsících) služební příjem bude činit 34.360,-Kč + stabilizační příspěvek až 5.000,- Kč. Po třech letech služby až 38.440,- + stabilizační příspěvek až 5.000,-

Další informace

Pro další informace kontakt e-mailem: pcr.di.poz@gmail.com nebo telefonicky PO- PA 7:00 - 15:00 - 735785671

Informace o pozici

  • Policie ČR
  • Středočeský kraj
  • Obor: Ostraha a bezpečnost, Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: minimálně 34.360,- + stabilizační příspěvek až 5.000,-, po 3 letech až 38.440,- + stabilizační příspěvek až 5.000,-, pravidelné navyšování služebního příjmu
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150.000,-Kč, 6 týdnů dovolené, pravidelná lékařská péče, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, pro mimopražské policisty možnost bezplatného ubytování, příspěvek na stravu, po patnácti letech služby nárok na doživotní výslu
  • Místo pracoviště: Praha - západ. Sídlo organizace - Zborovská 13, Praha 5