Nabídka práce > TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

TECHNICKÝ PRACOVNÍK ZABEZPEČOVACÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Náplň práce

Zajišťování řádného technického stavu vybraných technických zařízení, zajišťování oprav a údržby těchto zařízení.

Požadavky

• odborné vzdělání (elektrotechnika, telekomunikační technika) s výučním listem, maturita výhodou,

• osvědčení § 6 vyhláška číslo 50/1978,

• znalost práce na PC,

• bezúhonnost

• zdravotní způsobilost

Nabízíme

• plat v rozmezí od 23 230,- Kč do 32 420,- Kč

• 200 hodin řádné dovolené

• 5 dnů indispozičního volna (sick days)

• jistota zaměstnání

• vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu

• výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

• možnost rekreace v rekreačních zařízeních Vězeňské služby ČR

• příspěvky na rodinnou a dětskou rekreaci, kulturní a sportovní akce a další zaměstnanecké benefity

• bezplatné využívání sportovního zařízení věznice

• možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb

Informace o pozici

  • Věznice Rapotice
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 23 230,- Kč do 32 420,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příspěvky na rekreaci, příspěvek na stravu, možnost bezúročných půjček
  • Vhodné pro: I pro absolventy
  • Místo pracoviště: Lesní Jakubov