Nabídka práce > Učitelka v česko – anglické mateřské škole

Učitelka v česko – anglické mateřské škole

Náplň práce

Do česko - anglické soukromé mateřské školy Sunny Kids – Mateřská škola, s.r.o. v Říčanech u Prahy přijmeme od nového školního roku 2022/2023 milou paní učitelku.

Požadavky

Vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění - pedagogické, zaměření na předškolní pedagogiku či přímo na učitele mateřské školy.
Čistý trestní rejstřík.
Zdravotní způsobilost.
Organizační schopnosti, samostatnost, flexibilita, komunikativnost.
Schopnost týmové spolupráce.
Uživatelská znalost práce na PC.
Dále vyžadujeme kladný vztah k dětem a spolehlivost. V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na váš životopis, který prosím zašlete na e-mail ms@sunnykids.cz

Nabízíme

Nabízíme pěkné pracovní prostředí v moderní mateřské škole, přátelský a vstřícný kolektiv zaměstnanců, finančně výhodné stravování a konkurenční platové hodnocení.

Informace o pozici

  • Sunny Kids Mateřská škola
  • Středočeský kraj
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Říčany u Prahy