Nabídka práce > Finanční účetní

Finanční účetní

Náplň práce

* kompletní vedení podvojného účetnictví
* účtování pokladních dokladů
* evidence DPH vč. zpracování přiznání k DPH
* evidence dlouhodobého majetku
* účtování závěrečných operací, sestavování účetních výkazů, kontrola včasnosti termínů
* kompletní vedení mzdové agendy včetně měsíčního zpracování mezd

Požadavky

* zkušenosti na obdobné pozici min 1 rok
* znalost podvojného účetnictví dle českých účetních standardů, mzdové agendy, orientace v daňových zákonech
* uživatelskou znalost MS aplikací (především Excel a Word)
* samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
* zkušenost s vedením skladového hospodářství výhodou

Nabízíme

* zázemí zavedené a stabilní společnosti s dvacetiletou tradicí
* jednosměnný provoz

Informace o pozici

  • Gastro instant, spol. s r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 28000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: pružná pracovní doba, příspěvek na obědy, na penzijní pojištění
  • Místo pracoviště: Kouřim