Nabídka práce > Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Náplň práce

JOB CAMERE s.r.o. hledá administrativního pracovníka pro podporu personálního managementu pro svou pražskou pobočku. Vaší pracovní náplní bude administrativní podpora naší pobočky při náboru a činnostech spojenými s HR procesy.

Požadavky

- ukončené SŠ/VŠ vzdělání
- vynikající organizační a komunikační dovednosti.
- nadšení pro práci v týmu.
- Proaktivní přístup, flexibilita a samostatnost v plnění úkolů.
- pokročilá znalost italského nebo anglického jazyka a češtiny
- zkušenosti s komunikací s místními úřady
-dobrá znalost MS Office

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- smlouvu na dobu neurčitou
- práce na plný nebo zkrácený úvazek
- kanceláře v centru Prahy
- příjemné pracovní prostředí v historické budově
- zaškolení a podporu profesionálních personalistů
- možnost kariérního růstu

Informace o pozici

  • Job Camere CZ s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Angličtina, Italština, Čeština
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 1