Nabídka práce > Vedoucí skladu - velkoobchod barvy laky

Vedoucí skladu - velkoobchod barvy laky

Náplň práce

• Organizace práce a vedení podřízených pracovníků ve skladu velkoobchodní provozovny,
• Řízení příjmu, kontroly skladování, ošetřování a výdeje zboží,
• Práce s informačním systémem společnosti,
• Řešení reklamačních řízení,
• Provádění pravidelné roční inventarizace zboží,
• Obsluha VZV, ručně vedeného vozíku a paletizačního vozíku

Požadavky

• Výuční list, středoškolské vzdělání,
• Praxe na obdobné pozici výhodou,
• Aktivní a odpovědný přístup k práci,
• Dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti,
• Základní znalost MS OFFICE, práce s PC, numerická způsobilost,
• Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

• Určitě Vás nečeká stereotypní práce,
• Práce v jednosměnném provozu od pondělí do pátku,
• Zázemí silné a stabilní společnosti,
• Spousta benefitů,
• Zajímavá mzda,
• Zaškolení a podpora profesního růstu.

Další informace

Kontaktní telefon: +420 605 279 033

Informace o pozici

  • KANSAI HELIOS Czech Republic s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 35 000 - 37 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenkový paušál, penzijní pojištění, příspěvek na dopravu, poukázky na kulturní a sportovní vyžití, služební telefon i pro soukromé účely, využití firemního tarifu T-Mobile, nákup firemního zboží s výraznou slevou
  • Místo pracoviště: Beroun 4 - Zavadilka