Nabídka práce > Administrativní pracovník

Administrativní pracovník

Náplň práce

• evidence plateb vlastníků a nájemníků bytů a nebytových prostor,
• komunikace se zákazníky a se členy výborů SVJ,
• evidence dlužníků a zasílání upomínek,
• administrativní podpora při vymáhání dluhů,
• zpracování ročního vyúčtování služeb
• asistence účetnímu oddělení

Požadavky

• SŠ vzdělání
• dobrá znalost práce na PC – uživatelsky MS Word, Excel a IE

Osobní předpoklady a zručnosti:
• zájem o dlouhodobou spolupráci,
• samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem,
• komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme

• práce na hlavní pracovní poměr v dobrém kolektivu firmy s dlouhodobou praxí
• nástup možný ihned,
• pracoviště Plzeň-město,
• nástupní plat 27.000,-Kč/měsíc s odměnami nad rámec platu
• příspěvek na stravenky nad zákonnou míru
• 5 týdnů dovolené
• pravidelná školení a možnost profesního rozvoje

Další informace

Nabídky a profesní životopis zasílejte na e-mail: info@sbdps.cz . Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejvíce odpovídá požadavkům společnosti, budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Informace o pozici

  • Stavební bytové družstvo Plzeň-sever
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 27.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: dobrý kolektiv firmy s dlouholetou praxí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravenky nad zákonnou míru, pravidelná školení a možnost profesního rozvoje
  • Místo pracoviště: Jagellonská 493/5, Plzeň