Nabídka práce > Vue.js/React/Python medior developer

Vue.js/React/Python medior developer

Náplň práce

Hledáme do týmu programátory na pozice Frontend (Vue.js a React) a Backend (Python + Django). Budeš součástí menšího týmu developerů, se kterými se budeš podílet na vývoji převážně vlastních projektů, takže je budeš dělat srdcem a Toggl bude až na druhém místě :-).

Co Tě na dané pozici čeká?
Kromě programování se dostaneš i do styku s návrhem a testováním, takže věz, že práce rozhodně nikdy nebude rutinní.
Vše jedeme formou agilního řízení, takže nebudeme tolik času ztrácet s vymýšlením ideálních řešení, ale prostě je uděláme a ono se to podá :-).

Požadavky

S jakým stackem se setkáš?
Vše jedeme přes GitHub a pak to letí na Heroku, ale nejsme úplný konzervy, takže klíďo použijeme i jiný server.

Frontenďák
Používáme primárně Vue.js a občas React, pro mobilní aplikace pak jedině React Native.
HTML, CSS či Bootstrap asi nemusíme zmiňovat.

Backenďák
Všechno jedeme pomocí Pythonu, na webové aplikace pak používáme framework Django.

Nabízíme

Hledáme člověka na full-time, ideálně většinu času v kanclu, kde se nám prostě všem maká líp, ale postupem času určitě nebude problém mít 1 až 2 dny v týdnu homeoffice.

Jedním z našich hlavních benefitů je to, že po zhruba roce spolupráce nabízíme podíl ze zisku z našich projektů, takže kdo chce budovat vlastní projekty a mít na nich větší zájem než jedna faktura, tak jsi určitě našel/našla ten správným tým!

A jelikož se peníze vždycky hodí, nabízíme našemu budoucímu kolegovi odměnu 250 až 350 Kč na hodinu podle zkušeností a délky naší spolupráce.

Další informace

Jak probíhá výběrko?

Pošli nám své CV a porfolio, pak si dáme osobní či online schůzku a dál už to půjde samo :-).
Žádný protahování od nás nečekej, fakt nemáme zájem ani čas dělat tři kola a pak si uvědomit, že vlastně nikoho nepotřebujeme :-).

Informace o pozici

  • Royal Fox s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: Čeština, Angličtina
  • Plat: 40 000 - 60 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Zaměstnanecké akcie, homeoffce
  • Vhodné pro: Medior programátory
  • Místo pracoviště: Hradec Králové