Nabídka práce > Obchodní zástupce/zástupkyně

Obchodní zástupce/zástupkyně

Náplň práce

• Vyhledávání a navazování nových obchodních kontaktů ve svěřeném regionu
• Aktivní oslovování a získávání potencionálních zákazníků
• Samostatné plánování obchodních cest a domlouvání schůzek
• Zpracovávání obchodních nabídek
• Reporting ze schůzek
• Poskytování podpory novým i stávajícím obchodním partnerům
• Spolupráce s vedením společnosti na obchodní a marketingové strategii
• Budování a rozšiřování naší značky
• Vytváření pozitivní image firmy

Požadavky

• Vyhovuje Vám práce na bázi obchodního zastoupení (ŽL)
• Výborné komunikační dovednosti
• Praxi v obchodní činnosti
• Vlastní automobil a řidičský průkaz skupiny B.
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Representativní a profesionální chování

Nabízíme

• Zajímavé finanční ohodnocení, jehož výše závisí pouze na Vás
• Flexibilní pracovní dobu
• Volnost v organizaci práce
• Spolupráci na vlastní ŽL v rozsahu plného úvazku
• Kompletní zaškolení, další podpora
• Příjemné a přátelské pracovní prostředí
• Možnost dalšího profesního růstu
• Nástup dohodou, možno ihned

Informace o pozici

  • HUGO Bike s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Boršov nad Vltavou