Nabídka práce > Chůva v dětské skupině – Brno (Orlí)

Chůva v dětské skupině – Brno (Orlí)

Náplň práce

Do nové pobočky dětské skupiny na pozici chůva / učitelka v dětské skupině hledáme paní s láskyplným vztahem k dětem a chutí rozvíjet se.

DS Školka Orlí je v srdci Brna, 3 minuty od Hlavního nádraží, v budově kláštera, který nyní slouží pro kanceláře justičního charakteru, kavárny, architekty, IT.
Máme k dispozici soukromou klášterskou zahradu, a vydlážděný dvůr.
Děti jsou v rozmezí 1,5 – 6 let.
DS má dvě malé třídy pouze po 12 dětech, zaměřuje se na prvky Montessori a angličtiny, zdravou stravu, kreativní, sportovní, i hudební vyžití.

Požadavky

• Čistý trestní rejstřík
• Český rodilý mluvčí
• Vzdělání střední pedagogické, zdravotnické, nebo sociální, případně akreditovaný kurz Chůva v dětské skupině / Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky
• Praxe min 1 rok
• Flexibilita, kladný a trpělivý vztah k dětem, důslednost, příjemné a reprezentativní vystupování, kreativita.
• Pečlivost, schopnost týmové práce, naprostá spolehlivost
• Schopnost jednoduché administrativy (docházka, obědy)
• Výhodou: hra na klavír nebo kytaru, logopedie, aktivní angličtina (B2 a výše), jóga, znalost Montessori přístupu

Nabízíme

• Moderní a nové prostředí
• Stabilní organizace
• Přátelský kolektiv
• Výborná dopravní dostupnost
• V průměru pouze 5-6 dětí na jednu pečující osobu
• Hrazené další vzdělávání v oboru
• Flexibilní rozvrh směn
• 7 hodin přímé práce a 1 hodina domácí přípravy
• Možnost odměn v rámci osobního ohodnocení
• 5 týdnů celozávodní dovolené

Další informace

Místo výkonu: Orlí 20, Brno - střed, 602 00
Zaučení případně v DS Školka Jarní, Jarní 50, Maloměřice a Obřany, 614 00

Úvazek dle dohody: plný, částečný, DPP, DPČ
Mzda při plném úvazku: 25 000 Kč - dle praxe
Kontaktní osoba: Anita Hubáčková, skolkaorli@gmail.com

Nástup: flexibilní

Prosím přiložte CV, reference výhodou. Děkuji, budeme se těšit!

Informace o pozici

  • Dětské skupiny
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: český
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek