Nabídka práce > VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY MAJETKU

VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY MAJETKU

Náplň práce

Organizace a provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku. Vedení záznamů o prováděných
úkonech preventivní a servisní činnosti.

Požadavky

ÚSV s maturitou technického zaměření; řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič, výhodou sk. E, T; znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, znalost IS Helios Green výhodou; nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou; velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, přirozená schopnost vedení lidí; vedoucí pozice minimálně 5 let; samostatnost, proaktivní přístup a zájem učit se novým věcem; technické myšlení.

Nabízíme

5 týdnů dovolené, stravenky, benefity FKSP - životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity, plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru 9.-10. platová třída (dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování + příplatek za vedení + čtvrtletní odměny

Další informace

Nástup ihned.

Informace o pozici

  • Technické služby Ostrava - Jih, p. o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 25 980 - 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)
  • Místo pracoviště: Ostrava