Nabídka práce > Skladová pracovnice/skladový pracovník

Skladová pracovnice/skladový pracovník

Náplň práce

Úspěšná velkoobchodní firma hledá pracovnici/pracovníka do skladu. Hlavní náplní je příprava zboží a jeho expedice podle denních objednávek zákazníků a naskladňování zboží podle dodávek dodavatelů. Jde o fyzickou práci, ale neznamená to, že se nezastavíte celých osm hodin. Jde o nárazovou práci podle dodávek dodavatelů. Práce předpokládá naučení se druhů zboží, které expedujeme a také určité komunikační schopnosti při vyřizování objednávek našich partnerů.

Požadavky

Loajalita, dochvilnost, pracovitost, chuť učit se něco nového a přesnost při vyřizování objednávek.

Nabízíme

Malý skoro rodinný kolektiv, velmi vstřícné chování, plnění zákonných práv a povinností, žádné nezákonné praktiky (mzdy na ruku, na černo - prostě vše jak má být).

Informace o pozici

  • J.G.S. TRADE s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: nejsou nutné
  • Plat: 26000,- Kč hrubá mzda
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: malý rodinný kolektiv, pololetní odměny 15 - 20 tisíc korun.
  • Vhodné pro: ženy i muže
  • Místo pracoviště: Praha 10 - Vršovice