Nabídka práce > poradce

poradce

Náplň práce

Co u nás poradce dělá:
 Pravidelně se potkává s klienty, které má svěřené ve své péči
 Komunikuje s klienty o jejich potřebách a navrhuje řešení v jedné z našich
moderních poboček nebo kanceláří
 Aktivně vyhledává nové obchodní příležitosti a dále rozšiřuje klientské portfolio
 Pomáhá našim klientům v situacích, které život přináší

Požadavky

Má SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů
 Rád komunikuje s lidmi
 Je aktivní, samostatný, zodpovědný

Nabízíme

Vícesložkové odměňování:
- fixní částka až 29.500,- Kč/měsíc po dobu adaptace
- provize za uzavřené smlouvy dle potřeb klienta
- kvartální bonusy za kvalitní práci - až 120.000,- Kč/rok

Další informace

Generali Česká pojištovna je lídrem trhu, spravuje v České republice 8 milionů
pojistných smluv. Našim klientům chceme poskytovat nejlepší a kvalitní servis, proto
hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni, který převezme do správy stávající klienty a
bude o ně pečovat.

Informace o pozici

  • Mgr. Jiří Hlavica
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: do 50.000
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Litoměřice , Roudnice nad Labem