Nabídka práce > Účetní

Účetní

Náplň práce

účtování faktur došlých i vydaných
účtování pokladen památkových objektů
účtování vydaných záloh
účtování bankovních výpisů, příprava platebních příkazů
dohled nad dodržováním zákona o finanční kontrole při oběhu dokladů
komunikace s památkovými objekty

Požadavky

středoškolské vzdělání ekonomického směru
praxi na obdobné pozici min. 2 roky
znalost finančního účetnictví, orientace v účetních předpisech
dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
samostatnost, důslednost, ochotu učit se, flexibilitu
zkušenost s účetnictvím příspěvkových organizací a dotačních projektů výhodou

Nabízíme

stabilitu státní příspěvkové organizace
pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
finanční ohodnocení dle přílohy č. 1 NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platová třída 10 (25.080 - 34.370, dle dosažené praxe + osobní příplatek)
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
pružná pracovní doba
paušální příspěvek na stravování
po zkušební době bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky

Další informace

nástup dle dohody

Informace o pozici

  • Národní památkový ústav, územní památková správa v Praze
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha 3