Nabídka práce > Snadná asistenční práce z domova přes pc pro každého

Snadná asistenční práce z domova přes pc pro každého

Náplň práce

práce je jednoduchá asistence prakticky pro každého, více informací po kontaktování pokud máte zájem o práci nebo brigádu. fix 18,400 + průměrný měsíční bonus v testovací fázi na základě výkonu činil 23 000 kč.

Požadavky

15+
internet

Nabízíme

benefity:
fixní plat + prémie podle výkonu
nevyžadujeme předchozí znalosti v oblasti asistence,kryptoměn a financí.
časově flexibilní, variabilní a snadná práce
možnost pracovat na částečný úvazek od 15 let
práce z domova (teambuilding se koná každý rok, ale účast na něm není povinná.
rychlé a snadné online školení přes skype nebo e-mailovou komunikaci.
vhodné pro všechny typy osob
vaše služba hraje v našem produktu přínosnou a nezastupitelnou roli, která pomůže našim klientům fungovat efektivněji.
prakticky ze dne na den si můžete práci vyzkoušet a zjistit, zda vám vyhovuje.
vhodné i pro studenty a matky na mateřské.
zdravotní postižení není problém, pokud vás neomezuje v práci.

Nevýhodou je nejasná budoucnost našich služeb z hlediska regulace. v tuto chvíli je česká legislativa k našemu modelu vstřícná. otázkou je, jak se v budoucnu k regulaci kolem kryptoměn postaví ČNB, FAÚ a další instituce, tuto problematiku aktivně komunikujeme a nikdo nám není schopen odpovědět, jakým směrem se bude regulace vyvíjet, každopádně nic nenasvědčuje tomu, že by v příštích 5-10 letech měla přijít nějaká drastická regulace, která zabrání například převodům kryptoměn.každopádně stále existuje riziko, že například za 3 roky budeme muset kvůli regulaci ukončit naše služby.

Web je ve výstavbě, na jeho plné funkčnosti se pracuje.

Informace o pozici

  • Cryptosic Technology Prague s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa, Ekonomika a finance, Management, Ostatní, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čj
  • Plat: 41000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: vhodné pro všechny typy osob, vhodné i pro studenty a matky na mateřské.
  • Místo pracoviště: z domova