Nabídka práce > Adiktolog

Adiktolog

Náplň práce

provádění komplexní analýzy a hodnocení zdravotní a sociální situace pacientů užívajících návykové látky, adiktologické diagnostiky a poradenství s vězněnými osobami, koordinace při zdravotní a sociální péči, vypracování komplexního léčebného plánu na základě indikace lékaře, odběry biologického materiálu pro účely zjištění přítomnosti omamných a psychotropních látek, poskytování krizové intervence a podpůrné terapie, práce v rozsahu více než poloviny pracovní doby v přímém styku s vězněnými osobami. Spolupráce s nestátními neziskovými organizacemi.

Požadavky

Podmínkou k přijetí je bezúhonnost, vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu (kvalifikační požadavky a způsobilost bude posuzována dle zákona 96/2004 Sb.), znalost práce s PC (především MS Office), aktivní přístup, schopnost týmové spolupráce, samostatnost, pečlivost a smysl pro odpovědnost, osobností způsobilost a dobrý zdravotní stav. Praxe na obdobné pozici a kurz krizové intervence a motivačních rozhovorů je výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
 pracovní úvazek 40 hod týdně,
 25 dní dovolené + 5 dní dodatkové dovolené + 5 dní indispozičního volna,
 podnikové stravování,
 příspěvky na rekreaci, stravování a důchodové připojištění, čerpání benefitů v rámci FKSP
 platové ohodnocení dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě a katalogu prací,
 nástup možný IHNED.

Další informace

Pracovní poměr je na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené. Pozice je zařazena do 11. platové třídy

Informace o pozici

  • Vazební věznice Litoměřice
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Státní zaměstnanci,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: český jazyk
  • Plat: 36.660 - 51.190
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 6 týdnů dovolené, 5 sick days, podnikové stravování, vlastní rekreační objekty, příspěvky FKSP ve výši 12.000 Kč ročně
  • Vhodné pro: ženy i muže, osobnostně způsobilé s dobrým zdravotním stavem
  • Místo pracoviště: Litoměřice