Nabídka práce > Pracovní síla do provozu kuchyně

Pracovní síla do provozu kuchyně

Náplň práce

Přijmeme pracovní sílu do provozu kuchyně a restaurace v penzionu Bohemia v Šatově (Znojmo)
Hledáme pomocnou sílu do kuchyně / obsluhu hostů v restauračním zařízení penzionu.

Požadavky

Praxe v provozu restaurace/kuchyně/bar výhodou.
Chuť do práce, poctivé a slušné jednání.

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu - domluva směn vždy cca týden předem, přátelský kolektiv, jídlo zdarma, možnost ubytování zdarma.

Další informace

Nástup možný od dubna, v případě zájmu prosím volejte na tel.: 603181830
Vhodné pro studenty, ale i DPP nebo DPČ. Práce v týdnu, i o víkendech, dle domluvy. Víkendy, Celé prázdniny, případně i září.

Informace o pozici

  • Pension Bohemia
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: po dohodě
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: Vhodné pro studenty, ale i DPP nebo DPČ.
  • Místo pracoviště: Šatov