Nabídka práce > Číšník/seervírka

Číšník/seervírka

Náplň práce

DOKÁŽEŠ PRO HOSTA Z NÁVŠTĚVY RESTAURACE VYTVOŘIT PŘÍJEMNÝ ZÁŽITEK?

Společnost In Catering Group je majitelem moderní pivní restaurace Sou100 na Žižkově. Náš host si u nás pochutná na produktech pivovaru Plzeňský Prazdroj, na výtečné české moderní kuchyni, ale i na skvělém burgeru.

hledáme do týmu

Číšníka/servírku.

Požadavky

. jsi samostatný/á a ochotný/á pracovat?
. jsi rád/a, když můžeš někomu poradit?
. dokážeš dát do práce zápal a chceš využít svoje dobré nápady?
Pokud sis na tyto otázky odpověděl/a ANO a můžeš se pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních pracovních aktivitách ( práce, brigáda, praxe ) klikni na „Odeslat odpověď“ .

Nabízíme

Našich lidí si vážíme a umíme je ohodnotit. Jsou to naše špičky a my k nim takto přistupujeme. Pomáháme jim, aby byli vzdělaní a stali se jedničkami v oboru. I Tobě pomůžeme zlepšovat se a kariérně růst.
Nabídneme Ti Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na naše produkty.

Pokud si tě vybereme, budeš součástí kolektivu nadšenců, kteří vědí, co je dřina a svoji práci milují.

Těšíme se na Tebe.

Informace o pozici

  • IN CATERING s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 30000,- Kč +
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Multisportkarta, slevy na produkty společnosti
  • Místo pracoviště: Štítného 625/11, Praha 3