Nabídka práce > Obsluha sportovního areálu NA FRANTIŠKU / MASNÁ na Praze 1

Obsluha sportovního areálu NA FRANTIŠKU / MASNÁ na Praze 1

Náplň práce

Hledáme spolehlivou obsluhu sportovního areálu Na Františku v Kozí ulici nebo na sportoviště Masná na Praze 1.
Náplň práce:
- Otevření a uzamčení prostor v určeném čase a zakódování / odkódování prostor
- Převzetí klíčů a jejich správa (jejich udržování na správném místě)
- Dohled nad bezpečným a správným užíváním sportovišť
- Údržba a zapůjčení sportovního materiálu
- Komunikace s příchozími návštěvníky (pozdravení, zeptat se, zda nic nepotřebují, příprava např. sítí apod.)
- Správa elektřiny (nahození jističe, světel apod.), vody
- Správa areálu (drobná oprava, výměna žárovek apod.)
- Reporting o stavu sportovišť (zda je něco v nepořádku)
- Úklid (venkovních prostor, sprch, toalet a doplňování materiálu)
- Obsluha kiosku – drobný prodej
- V případě závad reporting (kniha závad) a nahlášení závady
- Příprava areálu na akce, aktivity apod.

Požadavky

Termín
- nástup možný v období od 13.3. - 1.4.
- provoz areálu
- 13.3. – 31.3.2023 (PO – PÁ) od 8:00 – 16:00
- 1.4. – 31.8.2023 (PO – NE) od 8:00 – 20:00

Požadujeme
- odpovědnost, dochvilnost, samostatnost, spolehlivost, poctivost
- příjemné vystupování
- čistý trestní rejstřík

- 12 hodinové směny (dlouhý a krátký týden), případně možné i jako brigáda

Nabízíme

Nabízíme
- zapojení se do sportovních projektů
- platové ohodnocení: 2 160 Kč / směna (12h); 32 400 Kč / měsíc
- druh smlouvy po dohodě

Kontakt
- v případě zájmu nás kontaktujte na sporttrippraha@gmail.com
- volejte 724 800 309

Informace o pozici

  • LUDUS MAGNUS, z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Obchod a prodej, Ostatní, Ostraha a bezpečnost, Služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Požadované jazyky: Angličtina - základní úroveň
  • Plat: 32 400,-/měsíc nebo 2 160,-/12h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Sportovní areál Na Františku a Masná