Nabídka práce > Personalista

Personalista

Náplň práce

- Nábor nových zaměstnanců, především odborných nevýrobních pozic
- Spolupráce s vedoucími pracovníky při definování požadavků na kandidáty
- Identifikace možných zdrojů kandidátů
- Zadávání inzerce, aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
- Vyhodnocení vhodných kandidátů na základě osobních pohovorů a případových studií
- Spolupráce s personálními agenturami včetně nezbytné administrativy
- Příprava všech administrativních podkladů pro nástup nového zaměstnance
- Práce ve firemním HRIS a ERP systému
- Spolupráce se školami
- Podpora ostatních procesů a aktivit personálního oddělení

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- Alespoň 2 roky praxe v oblasti náboru, ideálně ve výrobní společnosti
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Pozitivní empatickou osobnost, týmového hráče
- Schopnost dotahovat úkoly do úspěšného cíle
- Zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

- Práci v úspěšné, dynamické a stále rostoucí společnosti v Plzni
- Dle zkušeností kandidáta možnost realizace i v dalších oblastech HR oddělení
- Jazykové a odborné vzdělávání
- Závodní stravování, 25 dní dovolené, příspěvek na dojíždění a další firemní benefity
- Smlouva na dobu určitou - 1 rok
- Možnost práce na zkrácený úvazek

Další informace

V případě zájmu prosím reagujte na danou pozici a přiložte svůj životopis. Případně volejte na tel. 725 817 242.

Informace o pozici

  • Adecco spol. s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Plzeň