Nabídka práce > Seřizovač soustruhu, nejmodernější technologie (2 směny, až 50 tis. Kč)

Seřizovač soustruhu, nejmodernější technologie (2 směny, až 50 tis. Kč)

Náplň práce

Chcete si přijít na slušné peníze v čistém prostředí na 2 směny, a hlavně pracovat s pohodovými kolegy, šéfem i nejmodernějšími technologiemi v rámci precizního obrábění ve Zlíně? Pošlete nám hned životopis a domluvíme se.
Naši zákazníci zahrnují světově proslulé nadnárodní firmy, přičemž dodáváme jak na český trh, tak exportujeme do celé EU. Dodáváme do leteckého průmyslu, dopravního průmyslu i pro světoznámé strojírenské firmy. Máme rozložené portfolio produktů a výkyv například automobilového průmyslu se nás nijak nedotkne.
Co u nás budete dělat:
• Seřizovat a obsluhovat CNC stroje (jedná se o vysoce moderní strojový park, kde nejstarší stroje jsou maximálně 5 let. Japonská kvalita od Mori Seiki případně nejnovější Mazak Integrex).
• Máme normy, které plní úplně všichni obráběči na 103 až 107% s prstem v nose :-)
• Práce bude v režimu (ranní a odpolední směna), PO až PÁ.
• Zaučení na obráběcí centrum zvládli nově příchozí během 1 až 3 týdnů úplně běžně tak, aby plnili normu na 100 a více procent a určitě \"nebudete hozeni do vody\". K zaučení máme vyčleněného člověka, který vám všechno vysvětlí.
• Komunikovat a spolupracovat s kolegy, hlavně kvalita apod.

Požadavky

Co potřebujete umět:
• Pracovat s výkresovou dokumentací, a hlavně mít praxi v oboru a v ideálním případě i výuční list v oboru obráběč kovů případně maturitu \\\"ve strojařině\\\" s praxí
• Pokud jste absolvent školy a nemáte praxi, zkuste nám poslat také životopis. Nemůžete počítat se mzdou vyšší než 35000 v nástupu, ale můžete s námi profesně i mzdově vyrůst.

Nabízíme

Co vám nabízíme:
• Podle Vašich zkušeností a plnění normy se běžně dostanete přes 40 tisíc Kč. Až se zaškolíte a uděláte pár přesčasů, není si problém domů odnést 50 tis Kč. Máme totiž nadstandardní příplatky za přesčas.
• Výplatu 13. a 14. mzdy
• 25 dní dovolené
• Možnost osobního rozvoje s nejmodernějšími technologiemi (u nás si strojírenští fajnšmekři přijdou na své)
• Atraktivní finanční ohodnocení a bonusy za kvalitu a docházku
• Penzijní pojištění (protože je pravděpodobné, že na naše důchody v budoucnu už stát nebude mít finanční prostředky)
• Příjemné pracovní prostředí (mladý kolektiv, který sedne většině lidí)
• Příspěvek na stravování a zajištěný pitný režim
• Firemní pracovní oblečení včetně praní
• Práci v týmu zkušených profesionálů
• Odborné zaškolení a možnost získání oprávnění pro řidiče VZV a jeřábníky
• Sportovní a společenské akce společnosti

Informace o pozici

  • RECRUITMENT FACTORY s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství,
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek