Nabídka práce > Den s Armádou ČR, 2-3.6.2023, práce ve stánku s občerstvením až 1800Kč /den

Den s Armádou ČR, 2-3.6.2023, práce ve stánku s občerstvením až 1800Kč /den

Náplň práce

Jedná se o práci v mladém kolektivu,ve stánku s občerstvením, konkrétně příprava a prodej různých jídel(klobásy, halušky, nudle…).

Zkušenosti s přípravou a prodejem Fast Food jídel vítány, není podmínka ale výhoda (KFC,McDonald's, restaurace...).

Pokud si nejste jistí, zda tuto práci zvládnete, rádi Vás krátce zaškolíme, nejedná se o nic složitého, obavy stranou a hurá na to.

Možnost výdělku 1500 až 1800 Kč / den, podle výkonu práce.

Na této brigádě je možnost stravování z našeho sortimentu připravovaných jídel a určených nápojů, a to ZDARMA!
Za tato jídla a nápoje Vám nebude z původní odměny nic odečteno, co sníte to sníte.

Peníze Vám budou vyplaceny ihned a hotově po skunčení akce!

Vyžaduji věk min. 15 let, platný zdravotní a občanský průkaz(nebo jiný platný doklad totožnosti).

Pokud je to možné,prosím o zaslání kontaktu formou SMS na tel. telefonicky, nebo přes kontaktní formulář na e-mail.
V e-mailu/sms mi v krátkosti sdělte, jaké máte s podobnou prácí zkušenosti .

Za nabídky předem děkuji a těším se na naší spolupráci.

Požadavky

Věk min. 15 let, platný zdravotní a občanský průkaz(nebo jiný doklad totožnosti).
Zkušenosti s přípravou a prodejem Fast Food jídel vítány, není podmínka ale výhoda (KFC,McDonald's, restaurace atd..

Nabízíme

Vyplacení odměny hotově v den skončení akce.

Informace o pozici

  • Gastro
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Gastronomie a pohostinství,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 1500 - 1800
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: Jídlo a pití zdarma, peníze ihned na ruku
  • Místo pracoviště: Výstaviště