Nabídka práce > Konzultant pro finanční plánování

Konzultant pro finanční plánování

Náplň práce

Tvorba finančních plánu, komunikace s klienty pro kompletaci, částečná akvizice nových klientů, pomoc s odbavením nových klientů. Po zapracování je možno práci vykonávat odkudkoli. Komunikace s klienty probíhá online nebo fyzicky. Práce na počítači, příprava podkladů v MS Word a Excel.

Požadavky

Maturitu, ŘP skupiny B, ochotu učit se nové věci, reprezentativní vystupování. Ekonomické vzdělání je výhodou.

Nabízíme

Variabilní pracovní mzdu, nadstandardní platové ohodnocení a další benefity jako jsou Multisport karta,

Informace o pozici

  • Nikolas Siažík
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 150 - 350/h
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Multisport karta, variabilní pracovní doba,
  • Vhodné pro: Absolventy SŠ a VŠ nebo studenty VŠ. Ekonomický obor výhodou nikoli nutností.
  • Místo pracoviště: Ostrava i Havířov