Nabídka práce > PRÁZDNINOVÁ LETNÍ BRIGÁDA PRO STUDENT/KY - ASISTENCE U RYBNÍKA

PRÁZDNINOVÁ LETNÍ BRIGÁDA PRO STUDENT/KY - ASISTENCE U RYBNÍKA

Náplň práce

Hledáme šikovné pomocné ruce na práci u Písáku v Hradci Králové.

Co Vás čeká?
- stánkový prodej (klobásy, kofola, zmrzlina)
- prodej vstupenek (na skákací hrady, tobogány atd...)
- úklid okolo rybníku
- a další práce spojené s údržbou rybníka

Požadavky

Student/ka s dochozenou základní školou (15+)
slušné chování
ochotu a příjemné vystupování

Nabízíme

150 - 200 Kč/h + procenta tržby z prodeje (odměna ihned po práci)
časovou flexibilitu
nápoje a jídlo zdarma
Možnost práce ve skupinkách

Další informace

Odpovídáme na email, míst je hromada, ale zájem je také velký, tak si to nenechte uniknout!

Informace o pozici

  • Letní brigáda u Pískáku HK
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: čeština
  • Plat: 150 - 200 Kč / h
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Studenty
  • Místo pracoviště: Rybník u HK