Nabídka práce > Telefonistka

Telefonistka

Náplň práce

• telefonické sjednávání schůzek s klienty (nejedná se o prodej po telefonu!)
• vedení jednoduché administrativy

Požadavky

• český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• vedení efektivní komunikace
• aktivní přístup k práci, výkonnost, důslednost při řešení zadaných úkolů
• obsluha PC včetně MS Office
• středoškolské vzdělání
• kompetence ke zvládání stresu
• rozlišení charakteru požadavků klientů
• orientace na zákazníka
• pozitivní myšlení

Nabízíme

• typ práce i úvazku dle dohody
• mzdu od 130,-/hod.
• flexibilní pracovní dobu
• prověřený systém práce s možností rozvoje vlastní kariéry
• možnost vzdělávání v rámci zaškolení (financováno firmou)

Další informace

Koho se těšíme přivítat mezi nás:
Kolegu, kolegyni s pozitivním přístupem k životu, k práci, lidem, s chutí prezentovat úspěšnou, stabilní a perspektivní firmu, a se zájmem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce.

Garantujeme:
Uplatnění ve firmě, která je ekonomicky stabilním subjektem v ČR, s rodinným přístupem ke svým kolegům. Práci, v rámci které si budete moci rozvíjet své dovednosti a zkušenosti, a ve které budete profesně růst. Zodpovědnou a smysluplnou práci, při které pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty a spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti, a to s viditelnými výsledky. Funkční a zkušený tým kolegů s mnohaletou úspěšnou praxí ve velmi příjemném prostředí. Nesvazování nesmyslnými pravidly korporátu. Svobodu dle míry zodpovědnosti a vlastní spolehlivosti.
Máte-li zájem dozvědět se více, pošlete své CV, domluvíme si s Vámi schůzku.

O společnosti:
Broker Consulting, a.s.
Česká společnost, na trhu od roku 1998, s více než 700 000 klienty.
Jsme finanční a realitní konzultanti. Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí. Inspirujeme své klienty a spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

Výše uvedené firemní poslání asi nejlépe charakterizuje to, čím je Broker Consulting. Je společností, která své klienty bezpečně provádí složitým světem osobních financí a poskytuje pomoc i při tak závažných operacích, jakými jsou nákup či prodej nemovitostí, nebo investice.

Informace o pozici

  • Broker Consulting, a.s. - OK finanční centrum Liberec
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: od 130,-/hod.
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: Liberec II. - Nové Město