Nabídka práce > MANIPULANT ZÁSILEK | AŽ 35 000 KČ | PRÁCE V NOCI

MANIPULANT ZÁSILEK | AŽ 35 000 KČ | PRÁCE V NOCI

Náplň práce

ROZŠIŘUJEME NÁŠ TÝM!

Jsi fyzicky zdatný a práce v noci Ti nevadí? Výborně! Staň se součástí týmu, pracuj na pozici Manipulanta a užívej si volných dnů!

Na starosti budeš mít překládku, nakládku, vykládku balíků či práci se skenem. Budeš nepostradatelným článkem v dopravě balíků.

Práce je na jednosměnný režim, od 19:00 do 3:30 (včetně přestávky).

Nabízíme práci na HPP, smlouvu na 1 rok a možnost kariérního růstu.

! Nástup možný ihned !

Požadavky

- fyzickou zdatnost (některé balíky váží i 50 kg)
- zkušenost s prací ve skladu včetně práce s manipulační technikou výhodou
- ochota pracovat na noční směny
- dochvilnost, spolehlivost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 28110 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - nástupní mzda 28 110 Kč/měs. - bonusy, příplatky za práci v noci, o víkendu - stravenky v hodnotě 150,- Kč - 20 + 5 dní bonusové dovolené - 2 x Fit day na zdravotní zákroky, očkování, návštěvy lékaře (po odpracovaném roce) - svozy do práce
  • Místo pracoviště: Hradec Králové