Nabídka práce > BRAND MANAGER | auto i soukr. využití

BRAND MANAGER | auto i soukr. využití

Náplň práce

Máš zkušenosti s brand/product managementem? Jsi kreativní? Jsi stratég?

Pokud jsi studnice nápadů a zároveň si rozumíš s reporty a čísly, pak jsi zde správně! Aktuálně totiž hledáme kandidáta/kandidátku na pozici BRAND MANAGER pro našeho významného klienta, který na českém i mezinárodním trhu působí již po staletí v oblasti farmacie.

Čím se na této pozici staneš?
- Vztyčnou osobou při tvorbě marketingové strategie své svěřené produktové řady.
- Budeš určovat rozvoj produktů a návrh marketingové strategie při uvedení nových produktů na trh.
- Budeš komunikovat s výrobou ohledně produktové řady.
- Budeš jedna ruka s obchodními reprezentanty.
-V pravidelných intervalech si budeš dělat průzkum, zda je tvá marketingová strategie účinná v praxi. Zároveň tě neminou ani analýzy trhu a konkurence.
- Svůj svěřený budget na marketingové aktivity budeš přerozdělovat dle nejlepšího vědomí a svědomí
- Čeká tě tým, který má na starosti zajímavé produkty, které můžou dosahovat až mezinárodního měřítka a společně tak budete dosahovat nádherných výsledků.

Rozhodně se nudit nebudeš!

Požadavky

* VŠ vzdělání
* Zkušenosti s product/brand managementem min. 3 roky
* Zkušenosti z oblasti segmentu farmacie
* AJ plynulá komunikativní (denní využití, mezinárodní prostředí)
* ČJ plynulá komunikativní

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 65000 CZK do 95000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 5 dní sick days * automobil i k soukromému využití * příspěvek na volný čas 11 000 Kč/rok * životní a penzijní pojištění * karta Multisport * finanční bonus
  • Místo pracoviště: Praha