Nabídka práce > Brigáda ve výrobě

Brigáda ve výrobě

Náplň práce

Potřebujete si plánovat směny přesně dle vašich možností? U nás máte na výběr!

Nabízíme flexibilní brigádu pro společnost zabývající se výrobou komponentů do elektro aut a hybridů!

Co bude Vaší náplní práce?
- kompletace/ montáž komponentů
- kontrola a balení komponentů
- obsluha strojů

Nástup ihned, nebo dohodou.
Lokalita: KUŘIM (pouze 20 minut od Brna) - doprava z BRNA zajištěna!

Požadavky

- nutnost odpracovat vždy celou směnu 12 hodin!
- plnoletost
- zodpovědnost a spolehlivost
- možnost i dlouhodobé spolupráce

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 170 CZK do 0 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: - motivační bonus za odpracovaných 10 směn v měsíci - příplatky za svátky, noční směny i víkendy jsou samozřejmostí :) - příspěvek na stravování 55% - závodní jídelna - možnost volby směn - svozová doprava z Brna
  • Místo pracoviště: Kuřim