Nabídka práce > PODPORA HR ODDĚLENÍ - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA

PODPORA HR ODDĚLENÍ - DLOUHODOBÁ BRIGÁDA

Náplň práce

Hledáte brigádu při studiu a chtěli byste získat zkušenosti v oblasti HR? Pak hledáme právě Vás!

Do jednoho z předních hráčů v automobilovém průmyslu v Ostravě - Hrabové hledáme posilu do HR týmu a nabízíme dlouhodobou brigádu s možností navázání budoucí spolupráce na hlavní pracovní poměr!

Co bude náplní Vaší práce?

- výpomoc v náboru zaměstnanců
- podílení se na různých projektech týkajících se budování značky společnosti
- plánování a aktivní účast na různých událostech
- možnost práce na vlastních projektech, kde můžete uplatnit své další zkušenosti a dovednosti
- administrativní činnosti (zadávání dat do systému atd.)

Požadavky

Jak by měl vypadat Váš profil?

- Aktuálně studujete a plánujete v tom ještě alespoň rok pokračovat
- Máte komunikativní úroveň angličtiny a nedělá Vám problém vytvořit v AJ hezký příspěvek na LinkedIn
- Máte kreativní přístup a nebojíte se pracovat s grafickými nástroji, jako je Canva
- Jste týmový hráč, který nejen pasivně čeká na přidělení úkolů, ale přichází také s vlastní iniciativou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 200 CZK do 200 CZK
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Benefity: Co Vám nabízíme? Kromě možnosti získat spoustu zkušeností a cenných kontaktů nabízíme hlavně flexibilní pracovní dobu, kterou můžete přizpůsobit svému studiu a také uvolněnou pracovní atmosféru v sehraném týmu.
  • Místo pracoviště: Ostrava