Nabídka práce > ZÁMEČNÍK | Volné víkendy

ZÁMEČNÍK | Volné víkendy

Náplň práce

Pro významného hráče na poli chladicí a klimatizační techniky pro automobilový průmysl hledáme kandidáty s technickým smýšlením na pozici Zámečník.

Zámečník bude mít u nás na starosti
- plánovaná i operativní údržba zařízení výroby
- kontrola závad, či úniku na zařízeních a strojích ve výrobě
- opravy, údržba i výroba jednoduchých ocelových konstrukcí
- práce ve třísměnném režimu

Požadavky

- vyučení technického směru
- zkušenost s opravami hydrauliky / pneumatiky
- orientace v technické dokumentaci
- řidičský průkaz sk. B

- uvítáme, pokud jste si prošli školením na rozvody plynu a vody, případně máte přehled v oblasti instalatérství

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční prémie až 6 000 Kč - osobní ohodnocení 900 Kč - nadstandardní příspěvek za směnnost (průměrně 1500 Kč měsíčně) - příspěvek na jídlo formou stravenkového paušálu ve výši 107,10 Kč - příspěvek na životní a penzijní pojištění - příspěvek na do
  • Místo pracoviště: Nový Jičín