Nabídka práce > ELEKTRO BOREC! | PLC AUTOMATIZACE | RANNÍ + POHOTOVOST

ELEKTRO BOREC! | PLC AUTOMATIZACE | RANNÍ + POHOTOVOST

Náplň práce

Máte zkušenosti z oblasti elektra? Progamoval/a jste někdy PLC stroje? Jste vlastníkem vyhlášky 50? Chcete pracovat pouze na ranní směnu + pohotovost?
Hledáme borce přes elektro, na údržbu a opravu elektrických částí výrobních strojů. Dostanete se i k programování SW strojů, správě budov atd.

Hledáte aktivně nové pracovní uplatnění, nebo jen cítíte, že je čas na změnu? Zašlete mi Váš životopis :-)

Požadavky

* Úplné střední odborné vzdělání
* Vyhláška 50 § 6 (min.)
* Základní znalost programování PLC
* Orientace v elektro dokumentaci

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 37000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * 13. + 14. mzda * Příspěvek na dopravu * Kafeteria benefity * Příspěvek na životní pojištění
  • Místo pracoviště: Třebíč