Nabídka práce > ASISTENT/KA PRODEJE A LOGISTIKY, 38 000 Kč

ASISTENT/KA PRODEJE A LOGISTIKY, 38 000 Kč

Náplň práce

Hledáte si pracovní uplatnění v oblasti sales? Chcete se dozvědět více o oblasti elektroniky? Zašlete nám svůj životopis na pozici ASISTENT/KA PRODEJE A LOGISTIKY a odstartujte svoji kariéru ve společnosti působící v oblasti elektroniky a nových technologií.

Náplň práce:
* práce v systému SAP
* koordinace objednávek
* úzká spolupráce s logistickým oddělením
* sledování zásob
* správa přepravních škod
* vystavování dobropisů, vrubopisá a podpora inkasa plateb
* zákaznická podpora

Nástup: IHNED
Plat: 35-38 000 Kč/měs.
Lokalita: Praha 8 Karlín

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání
* pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím)
* zkušenost s programem SAP výhodou
* MS Office - aspoň na uživatelské úrovni
* předchozí zkušenost z obdobné pozice výhodou
* zákaznický přístup a komunikační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 35000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: *5 týdnů dovolené * stravenky * příspěvek na důchodové pojištění * hrazení veřejné dopravy * příspěvek na multisport kartu * roční odměna * 5, 7 nebo 10 sick days v závislosti na délce pracovního poměru * v pátek zkrácená pracovní doba
  • Místo pracoviště: Praha