Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY

INŽENÝR KVALITY

Náplň práce

Náplň práce:
- identifikace a řešení nesrovnalostí v kvalitě výrobků
- komunikace s evropskými zákazníky
- spolupráce s výrobním týmem, podpora výroby a návrhy opatření pro zlepšení kvality
- kontrola a správa dokumentace v souladu s normou ISO 9001 a ISO 140001
- koordinace a provádění tréninků v oblasti kvality pro všechny zaměstnance
- správa externích reklamací
- vedení interních auditů

Požadavky

- SŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ - komunikace se zákazníky, řešení reklamací
- zkušenosti s kvalitou ve výrobní společnosti
- povědomí o normě ISO 9001
- výhodou praxe interního auditora

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Týden dovolené navíc - Řádné zaškolení na pracovní pozici - Odborná školení v oblasti kvality - Měsíční příspěvek na sport, zdraví, kulturu - Stravenkový paušál - Možnost dovážených obědů - Práci v malém kolektivu - Firemní akce
  • Místo pracoviště: Ústí nad Labem