Nabídka práce > EMBEDDED DEVELOPER l AŽ 70 000 Kč

EMBEDDED DEVELOPER l AŽ 70 000 Kč

Náplň práce

Baví Vás elektro oboro a chcete se v něm i nadále realizovat a podílet se na vývoji nových produktů?

Na této pozici se jedná o vývoj firmware (embedded SW) pro průmyslová elektronická zařízení!

Hledáme parťáka do týmu.

Na pozici Firmware vývojáře se budete věnovat především:

- Vývoj firmware (embedded SW) pro průmyslová elektronická zařízení
- Definice FW konceptů a architektury i z hlediska funkční bezpečnosti
- Testování funkce FW
- Spolupráce v mezinárodním vývojovém týmu na poli nízkonapěťových spínacích přístrojů

Požadavky

- Vzdělání nejlépe v elektrotechnice nebo příbuzném oboru
- Zušenosti ve vývojovém prostředí Eclipse
- Znalosti v oblasti elektronického zařízení
- Nadšení pro nové trendy v elektrotechnice

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 55000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - Pravidelný HO, 2-3x týdně dle domluvy - 24 000 Kč/rok - na volnočasové aktivity - příspěvek na stravování - příspěvek na PP/ŽP - Cafeterie
  • Místo pracoviště: Trutnov