Nabídka práce > SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

SPECIALISTA DODAVATELSKÉ KVALITY

Náplň práce

Baví Vás kvalita a máte v ní již nějaké zkušenosti?

Výborně! Mám pro Vás pozici pro nadšence v dodavatelské kvalitě pro plastařinu.

Hledáme parťáka do týmu a jeho pracovní náplní bude:

- Výběr a hodnocení dodavatelů
- Vyjasňování technických specifikací s dodavateli
- Uvolňování nových materiálů / dílů / dodavatelů
- Řešení reklamací s dodavateli
- Audity a rozvoj dodavatelů
- Spolupráce s útvary: nákup, výroba a vývoj
- Spolupráce v rámci mezinárodních týmů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Orientaci v oblasti plastů a jejich výroby
- Komunikativní znalost AJ
- Praxi ve výrobě – výhodou
- Ochotu cestovat (občasné služební cesty)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Roční bonusy - 5 týdnů dovolené - Pravidelný HO, 2x týdně dle domluvy - Příspěvek na volnočasové aktivity - příspěvek na stravování - příspěvek na PP/ŽP - Cafeterie
  • Místo pracoviště: Trutnov