Nabídka práce > VÝVOJÁŘ | ELEKTRO | až 60 000 Kč

VÝVOJÁŘ | ELEKTRO | až 60 000 Kč

Náplň práce

Máte ukončené vzdělání v oboru elektrotechniky? Zajímáte se o elektronovou mikroskopii? Rád/a byste se podílel/a na zavádění nových technologií do výroby?

Výborně! Poté mi neváhejte zaslat Vaše CV v českém i anglickém jazyce!

Co budete mít na pozici VÝVOJÁŘ -ELEKTRO na starosti?
- spolupráce s vývojovým centrem zahraničního zákazníka (stáž ve vývojovém centru)
- zavedení technologie nové generace detektorů pro elektronové mikroskopy do sériové výroby
- návrh a výroba testerů pro tento výrobek

Požadavky

- VŠ elektrotechnického zaměření
- aktivní znalost AJ na úrovni B2
- znalost a zkušenosti s návrhem analogových systémů nad 1GHz
- zkušenosti se simulací analogových elektronických obvodů v Orcad PSpice
- zkušenosti s převodníky AD/DA nad 1GHz
- znalost postupů pro měření a testování vysokofrekvenčních zařízení
- znalost návrhu PCB Orcad
- znalost programovacích jazyků (Matlab, C, LabView)
- ŘP skup. B, ochota cestovat

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 50000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pružná pracovní doba - příspěvek na penzijní / životní pojištění - bonusy - stravenky - zvýhodněné tarify od Vodafonu - výběr nápojů na pracovišti - bezproblémové parkování
  • Místo pracoviště: Turnov