Nabídka práce > ELEKTRIKÁŘ | PO - PÁ 2 SMĚNY | AŽ 40 000 KČ

ELEKTRIKÁŘ | PO - PÁ 2 SMĚNY | AŽ 40 000 KČ

Náplň práce

Zajímá Tě práce v oblasti elektroúdržby? Máš vyhlášku a chuť pracovat ve fajn menším kolektivu? Do výrobní firmy hledáme ELEKTRO-ÚDRŽBÁŘE!

Pošli nám životopis a rádi se ti ozveme!

Náplň práce:
- spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
- elektroúdržba ve výrobním provozu - prevence strojů a další operativa
- evidence údržby a zaznamenávání do interního systému
- mnoho dalšího

Požadavky

- vyhláška č. 50/1978 Sb., § 6 (i neaktivní)
- základní znalost práce na PC (MS Office, evidence servisu strojů)
- orientace v elektro dokumentaci
- práce ve 2 směnném provozu (ranní, odpolední)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - pravidelné navyšování mezd - stravování v závodě - firemní produkty - vzorky a jejich zvýhodněná koupě
  • Místo pracoviště: Písek