Nabídka práce > EKONOMICKÝ ŘEDITEL | JIHLAVA

EKONOMICKÝ ŘEDITEL | JIHLAVA

Náplň práce

Máš vystudovanou školu s ekonomickým zaměřením a praxi jako ekonomický ředitel/manažer?
Chceš být klíčovou osobou a být u plánování strategií naší firmy?

Hledáme totiž borce na pozici EKONOMICKÝ ŘEDITEL.

A co bude tvým úkolem?
- Odpovědnost za realizaci strategie společnosti v oblasti ekonomického a personálního řízení
- Odpovědnost za přípravu podnikatelského plánu společnosti
- Průběžný controlling procesů společnosti, vyhodnocování ekonomických údajů
- Odpovědnost za komunikaci s finančním úřadem, daňovým poradcem, pojišťovnami, úřady práce a jiné
- Zajišťování auditů
- Řízení projektového financování, vznikajících pohledávek a závazků
- Odpovědnost za zajištění vedení účetní a daňové agendy, za jejich metodiku a správnost
- Reporting vrcholovému vedení společnosti

Požadavky

- VŠ nebo SŠ ekonomického směru
- Praxe na podobné pozici nutností
- Znalost personálního řízení
- Zkušenosti s ekonomickým řízením
- Velmi dobrá znalost MS Office (prezentace, reporting a další)
- ŘP sk. B
- znalost AJ výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Management,
  • Plat: Od 70000 CZK do 80000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Dovolená 5 týdnů - Auto i k soukromým účelům - Stravenky/příspěvek na stravování - pružná pracovní doba - Vzdělávací kurzy, školení - Mobilní telefon a notebook - Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Místo pracoviště: Jihlava