Nabídka práce > KONTROLOR CHEMICKÉ VÝROBY | PARDUBICE

KONTROLOR CHEMICKÉ VÝROBY | PARDUBICE

Náplň práce

Hledáme vhodného kandidáta do výroby s možností kariérního růstu!

Tak to čekáme na Váš životopis!

Co by Vás na této pozici čekalo?

- Příjem a kontrola příchozího materiálu (kanystrů)
- Identifikace materiálu a produktu – odebírání vzorků z výroby pro testování produktu + analýza v laboratoři
- Práce v glove (rukávnicovém) boxu: vkládání materiálu/aditiv
- Denní a preventivní prohlídky strojů, potrubí a nástrojů, které jsou součástí strojů a výroby
- Pravidelná kontrola a zaznamenávání teploty, tlaku, hladiny materiálu v zásobnících, váhy – v různých krocích výroby
- Shipping inspection = kontrola výrobku před odesláním

Požadavky

- Zkušenost z chemické výroby výhodou
- Pečlivý, zodpovědný přístup, dodržování nastavených pravidel a postupů
- Licence pro řízení VZV a anglický jazyk výhodou
- Týmový duch
- Základní znalost práce s PC, MS Office (Word, Excel)
- Ochota pracovat na směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 35000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené/rok - 3 dny firemního volna/rok - Stravenky 150 Kč/den - Benefity do jídelny 500 Kč / měsíc
  • Místo pracoviště: Pardubice