Nabídka práce > SW DEVELOPER | OLOMOUCKÝ KRAJ | až 90 000 Kč

SW DEVELOPER | OLOMOUCKÝ KRAJ | až 90 000 Kč

Náplň práce

Láká tě práce v mezinárodním prostředí?
Máš chuť pracovat na zajímavých projektech?
Chceš se podílet na vývoji inovativních řešení?
Pak je přesně tohle, příležitost pro TEBE!

Pro strojírenskou firmu mimo automotive, hledáme člověka na pozici SW DEVELOPERA!

Náplní tvé práce bude:
- vývoj nových řešení pro produktové portfolio
- spolupráce napříč firmou a reporting R&D oddělení do zahraničí
- testování softwaru a tvorba dokumentace

Požadavky

Požadujeme:
- znalost objektově orientovaného programování - C#; .NET
- zkušenost s UI/UX designem - ideálně WPF
- komunikativní znalost AJ
- všeobecný zájem o technologie

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 60000 CZK do 90000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Můžeme ti nabídnout: - velice atraktivní mzdové ohodnocení - flexibilní pracovní dobu - HOME OFFICE - plná podpora týmu i centrály během zaučení - možnost pracovat na unikátním projektu - kariérní růst - příspěvek na bydlení
  • Místo pracoviště: Šumperk