Nabídka práce > VEDOUCÍ VÝROBY | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

VEDOUCÍ VÝROBY | MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Náplň práce

Do výrobní firmy na Třebíčsku hledáme kandidáta na pozici VEDOUCÍHO VÝROBY! Máte zkušenosti z prostředí výrobní firmy, vedení lidí Vám nedělá problém a máte chuť se posunout dál? Domluvíte se anglicky?

VEDOUCÍ VÝROBY má u nás na starosti:
* Vedení menšího týmu (mistry)
* Zajištění plynulého chodu výroby, dostatečného množství kapacit
* Plánování materiálových, lidských zdrojů
* Zodpovědnost za BOZP ve výrobě
* Úzká spolupráce s ředitelem společnosti
* Projekty týkající se výroby
* Reporting

Požadavky

* Min. SŠ vzdělání technického, strojírenského směru
* Alespoň 3 roky praxe z výrobní firmy (klidně na pozici mistra)
* AJ na úrovni min. B1 (mezinárodní prostředí)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Roční bonus * Telefon, notebook * Příspěvek na stravování * Benefit program * Příspěvek na vzdělávání a rozvoj zaměstnance
  • Místo pracoviště: Třebíč