Nabídka práce > TECHNIK ÚDRŽBY | JIHLAVA

TECHNIK ÚDRŽBY | JIHLAVA

Náplň práce

Do naší firmy v Jihlavě hledáme zkušeného TECHNIKA ÚDRŽBY na 1 směnu, který má za sebou alespoň dva roky na podobné pozici, nebojí se převzít odpovědnost za práci a má vyhlášku 50.

Jsi to ty?

Tvm úkolem bude:
- zaškolování seřizovačů při rozběhu nových výrob
- zajišťování interní a externí opravy a dodávky náhradních dílů
- plánování oprav nástrojů
- zpracování plánu údržby zařízení a pomoc při jeho kontrole
- zodpovědnost za stav strojového parku
- sledování dodržování harmonogramu oprav a mazání strojů a zařízení
- spolupráce na inventarizaci hospodářských prostředků
- vedení evidenci objednaných oprav, náhradních dílů a materiálů určených k opravám
- zodpovědnost za stav zásob strategických náhradních dílů

Požadavky

- dosažené vzdělání ÚSO / SŠ
- praxe min. 2 roky
- vyhl. elektro 50/78Sb. výhodou
- znalost hydrauliky a pneumatiky výhodou
- ŘP sk. B
- manuální zručnost
- umět si stanovit priority a dokázat myslet dopředu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na dovolenou - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Flexibilní začátek/konec pracovní doby - Stravenky/příspěvek na stravování - Vzdělávací kurzy, školení - Závodní stravování a občerstvení na pracov
  • Místo pracoviště: Jihlava