Nabídka práce > VÝVOJOVÝ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

VÝVOJOVÝ INŽENÝR | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

Máš VŠ technického směru? Jsi čerstvě po škole a chceš v oboru zůstat?

Pak neváhej reagovat na tuto nabídku. Pro našeho klienta, mezinárodní úspěšnou společnost, obsazujeme pozici Vývojový inženýr/ka.

Jasně a stručně:
* Budeš spolupracovat na vývoji vstřikovacího a vodíkového systému
* Navrhovat, analyzovat a testovat dílce a produkty
* Jsme mezinárodní společnost, AJ určitě procvičíš!
* Spolupráce se zákazníky z celého světa

Požadavky

* VŠ ve strojním nebo příbuzném oboru
* AJ / NJ na komunikativní úrovni podmínkou
* Technický nadšenec a analytickým myšlením
* Komunikačně a organizačně zdatný

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 45000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Home Office * 13. a 14. mzda * Kariérní postup * Multisport karta * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Odborné a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Jihlava