Nabídka práce > Vývojový inženýr pro E-mobilitu

Vývojový inženýr pro E-mobilitu

Náplň práce

Studoval/a jsi VŠ technického směru, čti dál!
Máme obrovskou příležitost v rámci nového projektu - tohle může být začátek tvé kariéry na vývojovém oddělení:

* Budeš se podílet na vývoji součástí motorů
* Spolupracovat s kolegy v mezinárodní rovině
* Podílet se na náběhu nové výroby na Vysočině
* Analýza a testování produktů a dílců bude součástí tvého běžného dne
* Ty budeš zodpovídat za produkty pro prémiové zákazníky!

Požadavky

* VŠ vzdělání ve strojním, mechatronikém, elektrotechnikém a příbuzných oborech
* Být nadšenec pro techniku a mít analytické schopnosti
* Mluvit anglicky nebo německy na komunikační úrovni
* Smysl pro organizaci práce

Orientace v těchto oblastech vítána:
* vývoj mechanických soustav, magnetických okruhů
* vývoj převodovek / elektromotorů
* vývoj výkonové elektroniky pro automotive nebo jiných elektrických zařízení
* flashing software nebo firmware v automotive aplikacích

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Plat: Od 45000 CZK do 52000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Flexibilní pracovní doba * Home Office * 13. a 14. mzda * Kariérní postup * Multisport karta * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Odborné a jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Jihlava