Nabídka práce > DESIGNER | 50 000 Kč

DESIGNER | 50 000 Kč

Náplň práce

Do našeho týmu zabývajícího se vývojem a návrhem technických řešení hledáme STROJNÍHO KONSTRUKTÉRA

Náplň práce:
- vývoj nových strojních konstrukcí na základě požadavků zákazníka
- příprava výrobní dokumentace
- podílení se na konstrukčním zpracování zakázek
- zodpovídání technických dotazů
- spolupráce s dalšími konstruktéry na inovacích
- zpracovávání podkladů pro subdodávky
- kontrola navržených dílů

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- zkušenosti s AutoCAD a některým 3D programem (Inventor/SolidWorks/Creo..)
- AJ na komunikativní úrovni

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 45000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - zkrácená a flexibilní pracovní doba - příspěvek na: penzijní/životní pojištění, stravování - smlouva na dobu neurčitou - možnost dalšího vzdělávání - Cafeterie
  • Místo pracoviště: Břeclav